Кошик
373 відгуків
А у нас новинки для Вас!!Супер цена
УкраїнаКиївська областьКиев
+380950214448
+380961838291
Интернет магазин "Glorix" Женская, мужская и детская одежда оптом и в розницу

Увага конкурс!!

Увага конкурс!!

Шановні покупці, запрошуємо взяти участь у конкурсі відгуків!

Шановні покупці, запрошуємо взяти участь у конкурсі відгуків!

Друзі, наш інтернет магазин "Glorix" дуже молодий, нам всього лише один рік, але з кожним днем наших покупців стає все більше і більше. Пропонуючи вигідні умови і цінову політику, ми зуміли створити широку базу клієнтів, як роздрібних, так і оптових, з якими підтримуємо успішне, довгострокове співробітництво. Ми неминуче досягаємо нашої головної мети - радувати будь-який, навіть самий вишуканий смак, задовольнити найкапризніша бажання, підібрати модель для будь-якого розміру і випадку. Наше кредо «З любовю до кожного покупця». Наш інтернет магазин "Glorix" співпрацює з самими модними і сучасними українськими виробниками та дизайнерськими компаніями, тому всі колекції відповідають останнім тенденціям моди. Ми високонадійний постачальник жіночого одягу від українського виробника, ми ті, хто вам потрібен!!
 

Хочемо подякувати вас за довгу співпрацю і запрошуємо взяти участь у конкурсі.

 

Умови конкурсу
• Розмістити реальний відгук (хваст) про наш товар у себе на сторінці в соціальних мережах, на форумах в розділі хвастів (або в темі СП, в якому ви брали участь), на сайтах з відгуками, пр.
• На одну людину може бути кілька відгуків, але діє правило: одна майданчик – один відгук. Приміром, один відгук м. б. розміщений у ВК, другий - в Однокласниках, третій - на форумі, четвертий - на сайті з відгуками, тощо
• Обов'язково відгук повинен бути змістовним і корисним. Відгуки ні про що на сторінках призоловов розглядатися не будуть. Серед учасників, чиї відгуки будуть з фотографіями, буде обраний ще один, додатковий переможець.
• Надіслати нам на пошту glorix06@yandex.ru лист з темою «Відгук», в якому вказати посилання на ваш відгук. У відповідь вам прийде лист з порядковим номером.
Визначення переможців
Переможці будуть вибиратися в кінці червня, випадковим чином за порядковими номерами учасників. Перший переможець - приз знижка 20 % на будь-яку покупку протягом липня.
Другий буде обраний з числа розмістили відгук з фотографіями безпосередньо організаторами конкурсу – приз знижка 25 % на будь-яку покупку протягом липня. Доставка призів за наш рахунок.
У конкурсі беруть участь всі наші покупці жителі України.


 

Інші новини